Oferta

Sesje edytorialowe / lookbook

Zdjęcia edytorialowe są niezwykle ważne w kreowaniu wizerunku marki. Jeśli projektujesz, tworzysz coś co kochasz i chcesz pokazać swój produkt z jak najlepszej strony – zapraszam na sesję! Razem zastanowimy się nad koncepcją i zrealizujemy  zdjęcia Twoich marzeń. Współpracuję z wizażystami, fryzjerami, stylistami i modelkami, dzięki czemu stworzymy zgrany team do realizacji pomysłu. Zajmuje się również profesjonalnym tworzeniem lookbooków, które umożliwią Ci sprzedaż projektów. Jestem otwarta na nowe wyzwania i najbardziej wymagające koncepcję, ponieważ podobnie jak Ty – kocham pracę twórczą.

Zapytaj o ofertę

Fotografia wnętrz

Fotografia wnętrz jest mi ostatnio szczególnie bliska. Może dlatego, że łączy moje zainteresowania związane z architekturą  i szeroko pojętym designem. Niesamowite jak z na pozór prostego wnętrza, kilkoma sprytnymi zabiegami możemy wyciągnąć coś wyjątkowego. Zapraszam do współpracy architektów, designerów, restauracje, hotele jak również posiadaczy lokali na sprzedaż czy wynajem.

Zapytaj o ofertę

Fotografia jedzenia

Efekt wizualny jedzenia, często jest równie ważny co jego smak.  Uwielbiam to, z jaką starannością szefowie kuchni przygotowują swoje arcydzieła. Zapraszam do współpracy restauracje, kawiarnie, oraz pasjonatów kuchni i blogerów. Jestem pewna, że wspólnie uda nam się stworzyć piękne, niebanalne obrazy, zdobiące strony internetowe, reklamy czy karty dań.

Zapytaj o ofertę

Backstage

Kręcisz film? Reżyserujesz spektakl? Organizujesz coś wyjątkowego i chcesz, aby zostały uwiecznione zdjęcia zza kulis? Zapraszam do współpracy. Chętnie podejmę się zrelacjonowania Twojego przedsięwzięcia.

Zapytaj o ofertę